Overzicht
NeoScore
3.1
Nr. 5453 van 6241
- Ontwerp & scherm
- 5.9
- Prestaties & hardware
- 3.1
- Camera
- 3.5
- Connectiviteit
- 3.5
- Batterij & opladen
- 1.3
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen1.3
- Prestaties & hardware3.1
- Connectiviteit3.5
- Scherm
- 4,97″IPS LCD1.080 × 1.920 px
- Ontwerp
- 175 g71 mm141,5 mm9 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6797X Helio X27Deca-Kern4 GB RAM64 GB
- Batterij
- 2.450 mAh
- Camera’s
- 16 Mpx · f/2selfie 13 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G
- Software
- Android 8
Nieuwste telefoons
Alles bekijken →Shiftphones
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6797X Helio X27
- Productieproces
- 20 nm
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,6 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 64 GB
- Processortype
- Deca-Kern
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- RAM-type
- LPDDR3
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- Maximale geheugenkaart
- 256 GB
Ontwerp
- Behuizingsdikte
- 9 mm
- Lichaamsbreedte
- 71 mm
- Lichaamslengte
- 141,5 mm
- Gewicht
- 175 g
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 2.450 mAh
- Batterijtype
- Lithium
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar, Verwijderbaar
Scherm
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 4,97″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 1.920 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 443 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Voorkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Barometer, Kompas, Gyroscoop, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 8
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 8
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- 4G, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.1
- Navigatiesystemen
- Galileo, GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
- USB-versie
- USB 3.0
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.11
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Shift5me
Ontwerp & scherm
5.9
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 443 ppi
- 9.1
- Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 175 g
- 8.5
- Behuizingsdikte 9 mm
- 6.0
Prestaties & hardware
3.1
- RAM-capaciteit 4 GB
- 3.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 20 nm
- 2.2
- Maximale opslagcapaciteit 64 GB
- 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,6 GHz
- 6.5
- RAM-type LPDDR3
- 2.5
Camera
3.5
- Sensorgrootte 1/2,4″
- 4.0
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 16 Mpx
- 6.2
- Camerafuncties Autofocus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
3.5
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB Type-C
- 1.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.1
- 2.5
- Navigatiesystemen Galileo, GPS
- 4.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
1.3
- Batterijcapaciteit 2.450 mAh
- 2.1
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar, Verwijderbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.91
- Prestaties & hardware
- 3.05
- Camera
- 3.5
- Connectiviteit
- 3.47
- Batterij & opladen
- 1.33
- NeoScore-rang
- #5453 / 6241
Shift5me
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2,4″
- Video-opname
- 4K bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2,4″
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Tweekleurige LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Autofocus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
Camera aan de voorzijde
- Resolutie
- 13 Mpx
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Camerasysteem
- Sensorfuncties
- Nabijheidssensor
Sensor
- Sensorfuncties
- Nabijheidssensor
Vergelijkingen met de Shiftphones Shift5me
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
