• Zwart
  • 1 kleur
TCL

TCL Plex

4.4 NeoScore Nr. 3875 van 6247

Gelanceerd in oktober 2019

Overzicht

NeoScore

4.4

Nr. 3875 van 6247

Ontwerp & scherm
5.8
Prestaties & hardware
3.8
Camera
5.1
Connectiviteit
4.2
Batterij & opladen
3.5

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Batterij & opladen3.5
  • Prestaties & hardware3.8
  • Connectiviteit4.2
Scherm
6,53″IPS LCD1.080 × 2.340 px
Ontwerp
192 g76,6 mm162,2 mm8 mm
Prestaties
Qualcomm Snapdragon 675Octa-Core6 GB RAM128 GB
AnTuTu
175.000Beter dan 25% van de telefoons
Batterij
3.820 mAh18 W
Camera’s
48 Mpx · f/1,816 Mpx · f/2,42 Mpx · f/1,8selfie 24 Mpx · f/2
Netwerk
4G2G
Software
Android 9

TCL

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
Qualcomm Snapdragon 675
Productieproces
11 nm
Grafische GPU
Qualcomm Adreno 612
Opslagtype
UFS 2.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
AnTuTu-score
175.000
Geekbench 6 single-core
652
Geekbench 6 multi-core
1.609
CPU-beschrijving
2x 2.0 GHz Kryo 460 Gold en 6x 1.7 GHz Kryo 460 Silver
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
6 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Zwart
Behuizingsdikte
8 mm
Lichaamsbreedte
76,6 mm
Lichaamslengte
162,2 mm
Gewicht
192 g
Bruikbaar oppervlak
84,2 %
Lichaamsmaterialen
Glas
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
3.820 mAh
Batterijtype
Li-Ion
Snel opladen
18 W
Batterij-eigenschappen
Niet verwijderbaar, Snel opladen, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,53″
Horizontale schermresolutie
1.080 px
Verticale schermresolutie
2.340 px
Pixeldichtheid van het scherm
395 ppi
Schermfuncties
Touchscreen, Cameragat in het scherm
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele technologieën
GSM, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-functies
Dubbele band
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C
USB-versie
USB 2.0
Max. downloadsnelheid
400 Mbps
Max. uploadsnelheid
75 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.39 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Plex

Ontwerp & scherm

5.8

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 395 ppi
8.3
Schermfuncties Touchscreen, Cameragat in het scherm
0.0
Gewicht 192 g
6.8
Bruikbaar oppervlak 84,2 %
7.8
Behuizingsdikte 8 mm
8.0

Prestaties & hardware

3.8

AnTuTu-score 175.000
0.5
RAM-capaciteit 6 GB
5.1
Opslagtype UFS 2.1
4.5
Productieproces 11 nm
4.0
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

5.1

Sensorgrootte 1/2″
5.0
Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 48 Mpx
8.0
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
0.0

Connectiviteit

4.2

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, FM-radio, USB Type-C
2.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
5.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

3.5

Batterijcapaciteit 3.820 mAh
5.5
Snel opladen 18 W
3.6
Batterij-eigenschappen Niet verwijderbaar, Snel opladen, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
5.75
Prestaties & hardware
3.79
Camera
5.12
Connectiviteit
4.16
Batterij & opladen
3.51
NeoScore-rang
#3875 / 6247

Plex

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera achter

Resolutie
48 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video-opname
4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Sensor
Resolutie
48 Mpx
Sensortype
CMOS
Sensorgrootte
1/2″
Pixelgrootte
0,8 µm
Video
Video-opname
4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
Slowmotion-video
Ja
Framesnelheid voor slow motion
960 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
Dubbele LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Burstmodus, HDR, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus met fasedetectie
2

Ultragroothoekcamera achter

Resolutie
16 Mpx
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1 µm
Diafragma
f/2,4
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensorgrootte
1/3,1″
Pixelgrootte
1 µm
Lens
Diafragma
f/2,4
3

Dieptecamera achter

Resolutie
2 Mpx
Pixelgrootte
2,9 µm
Diafragma
f/1,8
Sensor
Resolutie
2 Mpx
Pixelgrootte
2,9 µm
Lens
Diafragma
f/1,8
4

front-hoofdcamera

Resolutie
24 Mpx
Sensorgrootte
1/2,8″
Pixelgrootte
0,9 µm
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
24 Mpx
Sensorgrootte
1/2,8″
Pixelgrootte
0,9 µm
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/2
5

camerasysteem

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor
Sensor
Sensorfuncties
Vingerafdruksensor

Vergelijkingen met de TCL Plex

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google