Overzicht
NeoScore
3.9
Nr. 4527 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 4.3
- Prestaties & hardware
- 2.6
- Camera
- 4.0
- Connectiviteit
- 3.4
- Batterij & opladen
- 6.4
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware2.6
- Connectiviteit3.4
- Camera4.0
- Scherm
- 7″IPS LCD720 × 1.640 px
- Ontwerp
- 79,6 mm174,9 mm9,2 mm
- Prestaties
- MediaTek Helio A22Octa-Core3 GB RAM32 GB
- Batterij
- 6.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/1,82 Mpxselfie 8 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Tecno
Alles bekijken →Tecno
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek Helio A22
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 32 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core Cortex-A53 op 2.0 GHz
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 3 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Grijs, Groen, Paars
- Behuizingsdikte
- 9,2 mm
- Lichaamsbreedte
- 79,6 mm
- Lichaamslengte
- 174,9 mm
- Bruikbaar oppervlak
- 83,6 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 6.000 mAh
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 7″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.640 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 256 ppi
- Schermfuncties
- IPS LCD
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dual-sim
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB-opladen
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Stereoluidsprekers
Technische gegevens
- Modelnummers
- LC7, LC7S
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.94
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Pouvoir 4
Ontwerp & scherm
4.3
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 256 ppi
- 3.7
- Schermfuncties IPS LCD
- 0.0
- Bruikbaar oppervlak 83,6 %
- 7.6
- Behuizingsdikte 9,2 mm
- 5.8
Prestaties & hardware
2.6
- RAM-capaciteit 3 GB
- 2.1
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 32 GB
- 1.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
- 4.1
Camera
4.0
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Camerafuncties Quad-LED-flitser
- 0.0
Connectiviteit
3.4
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB-opladen
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dual-sim
- 7.5
Batterij & opladen
6.4
- Batterijcapaciteit 6.000 mAh
- 10.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.25
- Prestaties & hardware
- 2.56
- Camera
- 4.01
- Connectiviteit
- 3.4
- Batterij & opladen
- 6.36
- NeoScore-rang
- #4527 / 6247
Pouvoir 4
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
hoofdcamera achteraan
- Resolutie
- 13 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/1,8
- Flitstype
- Quad-led
- Aantal flits-leds
- 4 LED
- Camerafuncties
- Quad-LED-flitser
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,8
Flitser
- Flitstype
- Quad-led
- Aantal flits-leds
- 4 LED
Functies
- Camerafuncties
- Quad-LED-flitser
macrocamera achteraan
- Resolutie
- 2 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 2 Mpx
frontcamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser
Productgalerij
02

Vergelijkingen met de Tecno Pouvoir 4
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→