Pouvoir 4 Pouvoir 4 1/2
  • Grijs
  • Groen
  • Paars
  • 3 kleuren
Tecno

Tecno Pouvoir 4

3.9 NeoScore Nr. 4527 van 6247

Gelanceerd in juli 2020

Overzicht

NeoScore

3.9

Nr. 4527 van 6247

Ontwerp & scherm
4.3
Prestaties & hardware
2.6
Camera
4.0
Connectiviteit
3.4
Batterij & opladen
6.4

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware2.6
  • Connectiviteit3.4
  • Camera4.0
Scherm
7″IPS LCD720 × 1.640 px
Ontwerp
79,6 mm174,9 mm9,2 mm
Prestaties
MediaTek Helio A22Octa-Core3 GB RAM32 GB
Batterij
6.000 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/1,82 Mpxselfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 10

Tecno

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio A22
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
32 GB
CPU-beschrijving
Octa-core Cortex-A53 op 2.0 GHz
Processortype
Octa-Core
RAM-capaciteit
3 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Grijs, Groen, Paars
Behuizingsdikte
9,2 mm
Lichaamsbreedte
79,6 mm
Lichaamslengte
174,9 mm
Bruikbaar oppervlak
83,6 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
6.000 mAh

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
7″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.640 px
Pixeldichtheid van het scherm
256 ppi
Schermfuncties
IPS LCD
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 10
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
10

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dual-sim
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11a/b/g/n
Wi-Fi-functies
Dubbele band, Wi-Fi 802.11a/b/g/n
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB-opladen
USB-versie
USB 2.0

Audio

Audiofuncties
A2DP, LE, Stereoluidsprekers

Technische gegevens

Modelnummers
LC7, LC7S

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.94 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Pouvoir 4

Ontwerp & scherm

4.3

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 256 ppi
3.7
Schermfuncties IPS LCD
0.0
Bruikbaar oppervlak 83,6 %
7.6
Behuizingsdikte 9,2 mm
5.8

Prestaties & hardware

2.6

RAM-capaciteit 3 GB
2.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 32 GB
1.1
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1

Camera

4.0

Diafragma f/1,8
8.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Camerafuncties Quad-LED-flitser
0.0

Connectiviteit

3.4

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0, USB-opladen
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dual-sim
7.5

Batterij & opladen

6.4

Batterijcapaciteit 6.000 mAh
10.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.25
Prestaties & hardware
2.56
Camera
4.01
Connectiviteit
3.4
Batterij & opladen
6.36
NeoScore-rang
#4527 / 6247

Pouvoir 4

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

hoofdcamera achteraan

Resolutie
13 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Diafragma
f/1,8
Flitstype
Quad-led
Aantal flits-leds
4 LED
Camerafuncties
Quad-LED-flitser
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Lens
Diafragma
f/1,8
Flitser
Flitstype
Quad-led
Aantal flits-leds
4 LED
Functies
Camerafuncties
Quad-LED-flitser
2

macrocamera achteraan

Resolutie
2 Mpx
Sensor
Resolutie
2 Mpx
3

frontcamera

Resolutie
8 Mpx
Diafragma
f/2
Camerafuncties
Dubbele ledflitser
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
Dubbele ledflitser
02
Pouvoir 4
Pouvoir 4

Vergelijkingen met de Tecno Pouvoir 4

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google