Spark Go 2020 Spark Go 2020 1/2
  • Groen
  • Blauw
  • Zwart
  • 3 kleuren
Tecno

Tecno Spark Go 2020

3.7 NeoScore Nr. 4892 van 6247

Gelanceerd in september 2020

Overzicht

NeoScore

3.7

Nr. 4892 van 6247

Ontwerp & scherm
4.2
Prestaties & hardware
2.2
Camera
4.0
Connectiviteit
3.1
Batterij & opladen
5.7

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware2.2
  • Connectiviteit3.1
  • Camera4.0
Scherm
6,52″IPS LCD720 × 1.600 px
Ontwerp
76,3 mm165,6 mm9,1 mm
Prestaties
MediaTek MT6761D Helio A20Quad-core2 GB RAM32 GB
Batterij
5.000 mAh
Camera’s
13 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 10

Tecno

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek MT6761D Helio A20
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
PowerVR GE8320
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
1,8 GHz
Maximale opslagcapaciteit
32 GB
CPU-beschrijving
Quad-core 1.8 GHz Cortex-A53
Processortype
Quad-core
RAM-capaciteit
2 GB
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Groen, Blauw, Zwart
Behuizingsdikte
9,1 mm
Lichaamsbreedte
76,3 mm
Lichaamslengte
165,6 mm
Bruikbaar oppervlak
81,2 %
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
5.000 mAh

Scherm

Beeldverhouding
20:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,52″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.600 px
Pixeldichtheid van het scherm
269 ppi
Schermfuncties
Gorilla Glass 3, IPS LCD
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor

Software

Besturingssysteem
Android 10
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
10

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, HSPA, LTE
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wi-Fi-functies
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth-versie
Bluetooth 4.2
Bluetooth-profielen
A2DP
Navigatiesystemen
GPS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
USB-versie
USB 2.0

Audio

Audiofuncties
A2DP, Luidspreker

Technische gegevens

Modelnummers
KE5S

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

3.66 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Spark Go 2020

Ontwerp & scherm

4.2

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 269 ppi
4.1
Schermfuncties Gorilla Glass 3, IPS LCD
0.0
Bruikbaar oppervlak 81,2 %
6.9
Behuizingsdikte 9,1 mm
5.9

Prestaties & hardware

2.2

RAM-capaciteit 2 GB
1.0
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 32 GB
1.1
Maximale CPU-kloksnelheid 1,8 GHz
3.3

Camera

4.0

Diafragma f/1,8
8.0
Resolutie 13 Mpx
6.1
Camerafuncties Dubbele ledflitser, Panorama, HDR
0.0

Connectiviteit

3.1

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
0.0
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
3.0
Navigatiesystemen GPS
2.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
7.5

Batterij & opladen

5.7

Batterijcapaciteit 5.000 mAh
8.9

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.24
Prestaties & hardware
2.18
Camera
4.01
Connectiviteit
3.1
Batterij & opladen
5.67
NeoScore-rang
#4892 / 6247

Spark Go 2020

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera aan de achterzijde

Resolutie
13 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Diafragma
f/1,8
Flitstype
Dubbele LED
Aantal flits-leds
2 LED
Sensor
Resolutie
13 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Diafragma
f/1,8
Flitser
Flitstype
Dubbele LED
Aantal flits-leds
2 LED
Functies
Camerafuncties
Dubbele ledflitser, Panorama, HDR
2

Camera aan de voorkant

Resolutie
8 Mpx
Diafragma
f/2
Camerafuncties
Ledflitser
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Lens
Diafragma
f/2
Functies
Camerafuncties
Ledflitser
02
Spark Go 2020
Spark Go 2020

Vergelijkingen met de Tecno Spark Go 2020

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google