Overzicht
NeoScore
3.7
Nr. 4892 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 4.2
- Prestaties & hardware
- 2.2
- Camera
- 4.0
- Connectiviteit
- 3.1
- Batterij & opladen
- 5.7
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware2.2
- Connectiviteit3.1
- Camera4.0
- Scherm
- 6,52″IPS LCD720 × 1.600 px
- Ontwerp
- 76,3 mm165,6 mm9,1 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6761D Helio A20Quad-core2 GB RAM32 GB
- Batterij
- 5.000 mAh
- Camera’s
- 13 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Tecno
Alles bekijken →Tecno
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6761D Helio A20
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8320
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,8 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 32 GB
- CPU-beschrijving
- Quad-core 1.8 GHz Cortex-A53
- Processortype
- Quad-core
- RAM-capaciteit
- 2 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Groen, Blauw, Zwart
- Behuizingsdikte
- 9,1 mm
- Lichaamsbreedte
- 76,3 mm
- Lichaamslengte
- 165,6 mm
- Bruikbaar oppervlak
- 81,2 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 5.000 mAh
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,52″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.600 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 269 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, IPS LCD
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 4.2
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- KE5S
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.66
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Spark Go 2020
Ontwerp & scherm
4.2
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 269 ppi
- 4.1
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, IPS LCD
- 0.0
- Bruikbaar oppervlak 81,2 %
- 6.9
- Behuizingsdikte 9,1 mm
- 5.9
Prestaties & hardware
2.2
- RAM-capaciteit 2 GB
- 1.0
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 32 GB
- 1.1
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,8 GHz
- 3.3
Camera
4.0
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Resolutie 13 Mpx
- 6.1
- Camerafuncties Dubbele ledflitser, Panorama, HDR
- 0.0
Connectiviteit
3.1
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, microUSB, USB 2.0
- 0.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 4.2
- 3.0
- Navigatiesystemen GPS
- 2.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.7
- Batterijcapaciteit 5.000 mAh
- 8.9
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.24
- Prestaties & hardware
- 2.18
- Camera
- 4.01
- Connectiviteit
- 3.1
- Batterij & opladen
- 5.67
- NeoScore-rang
- #4892 / 6247
Spark Go 2020
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 13 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
- Diafragma
- f/1,8
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Framesnelheid voor slow motion
- 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,8
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser, Panorama, HDR
Camera aan de voorkant
- Resolutie
- 8 Mpx
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- Ledflitser
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser
Productgalerij
02

Vergelijkingen met de Tecno Spark Go 2020
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Tecno Spark Go 2020 vs Gionee S12 Lite
- Tecno Spark Go 2020 vs TCL L10 Pro
- Tecno Spark Go 2020 vs Blackview Oscal S60
- Tecno Spark Go 2020 vs Realme C2 (2020)
- Tecno Spark Go 2020 vs Tecno Spark Go 2021
- Tecno Spark Go 2020 vs Tecno Spark 6 Go
- Tecno Spark Go 2020 vs Tecno Camon 15
- Tecno Spark Go 2020 vs Tecno Pouvoir 4
Prijzen Geen winkels
→