Overzicht
NeoScore
5.5
Nr. 2258 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 6.9
- Prestaties & hardware
- 6.8
- Camera
- 4.5
- Connectiviteit
- 4.9
- Batterij & opladen
- 4.9
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera4.5
- Batterij & opladen4.9
- Connectiviteit4.9
- Scherm
- 6,38″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 198,5 g75,2 mm159,5 mm8,1 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 855Octa-Core8 GB RAM256 GB
- Batterij
- 4.500 mAh33 W
- Camera’s
- 12 Mpx · f/1,88 Mpx · f/2,2selfie 16 Mpx · f/2
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van vivo
Alles bekijken →vivo
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 855
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 640
- Opslagtype
- UFS 3.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,84 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met 1×2.84 GHz, 3×2.42 GHz en 4×1.78 GHz Kryo 485-kernen
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 8 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Nee
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Paars, Wit, Zwart
- Behuizingsdikte
- 8,1 mm
- Lichaamsbreedte
- 75,2 mm
- Lichaamslengte
- 159,5 mm
- Gewicht
- 198,5 g
- Bruikbaar oppervlak
- 83,3 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Aluminiumlegering
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.500 mAh
- Snel opladen
- 33 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,38″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 404 ppi
- Schermfuncties
- HDR10, Capacitieve aanraking
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, CDMA, HSPA, LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE, aptX
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C, USB OTG
- USB-versie
- USB Type-C
- Max. downloadsnelheid
- 2.000 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 318 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- A2DP, LE, aptX, Luidspreker, Hi-res audio
Technische gegevens
- Modelnummers
- V1936A, V1936T
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.51
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
iQOO Neo 855
Ontwerp & scherm
6.9
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 404 ppi
- 8.6
- Schermfuncties HDR10, Capacitieve aanraking
- 1.5
- Gewicht 198,5 g
- 6.2
- Bruikbaar oppervlak 83,3 %
- 7.5
- Behuizingsdikte 8,1 mm
- 7.8
Prestaties & hardware
6.8
- RAM-capaciteit 8 GB
- 7.1
- Opslagtype UFS 3.0
- 7.5
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 256 GB
- 7.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,84 GHz
- 7.4
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
4.5
- Sensorgrootte 1/2,55″
- 3.7
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 12 Mpx
- 6.0
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties HDR, Panorama, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie
- 0.0
Connectiviteit
4.9
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C, USB OTG
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B19, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 7.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
4.9
- Batterijcapaciteit 4.500 mAh
- 7.4
- Snel opladen 33 W
- 5.8
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.91
- Prestaties & hardware
- 6.79
- Camera
- 4.51
- Connectiviteit
- 4.9
- Batterij & opladen
- 4.89
- NeoScore-rang
- #2258 / 6247
iQOO Neo 855
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera van 12 MP
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2,55″
- Pixelgrootte
- 1,4 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/2,55″
- Pixelgrootte
- 1,4 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Nee
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- HDR, Panorama, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie
8 MP-ultragroothoekcamera
- Resolutie
- 8 Mpx
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Frontcamera van 16 MP
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Pixelgrootte
- 1 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 16 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/3,06″
- Pixelgrootte
- 1 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de vivo iQOO Neo 855
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
