Overzicht
NeoScore
6.1
Nr. 1663 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 6.2
- Prestaties & hardware
- 7.6
- Camera
- 5.8
- Connectiviteit
- 5.9
- Batterij & opladen
- 5.1
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen5.1
- Camera5.8
- Connectiviteit5.9
- Scherm
- 6,41″Super AMOLED1.080 × 2.340 px
- Ontwerp
- 217 g75,7 mm158,8 mm9,3 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 855 PlusOcta-Core12 GB RAM256 GB
- Batterij
- 4.500 mAh44 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/1,813 Mpx · f/2,2selfie 12 Mpx · f/2
- Netwerk
- 5G4G3G2G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van vivo
Alles bekijken →vivo
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 855 Plus
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 640 (700 MHz)
- Opslagtype
- UFS 3.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,84 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met één Kryo 485-kern op 2.84 GHz, drie Kryo 485-kernen op 2.42 GHz en vier Kryo 485-kernen op 1.78 GHz.
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 12 GB
- Uitbreidbare opslag
- Nee
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart, Blauw
- Behuizingsdikte
- 9,3 mm
- Lichaamsbreedte
- 75,7 mm
- Lichaamslengte
- 158,8 mm
- Gewicht
- 217 g
- Bruikbaar oppervlak
- 83,9 %
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.500 mAh
- Snel opladen
- 44 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen
Scherm
- Beeldverhouding
- 19.5:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,41″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.340 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 402 ppi
- Schermfuncties
- AMOLED
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas, Vingerafdruksensor
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 850, 3G UMTS 900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n41, 5G NR n78
- Mobiele technologieën
- GSM, CDMA, HSPA, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE, aptX
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, USB Type-C, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, aptX, Luidspreker, 32-bits/384 kHz-audio
Technische gegevens
- Modelnummers
- V1916A, V1916T
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
6.05
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
iQOO Pro 5G
Ontwerp & scherm
6.2
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 402 ppi
- 8.5
- Schermfuncties AMOLED
- 0.0
- Gewicht 217 g
- 4.3
- Bruikbaar oppervlak 83,9 %
- 7.7
- Behuizingsdikte 9,3 mm
- 5.7
Prestaties & hardware
7.6
- RAM-capaciteit 12 GB
- 9.1
- Opslagtype UFS 3.0
- 7.5
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 256 GB
- 7.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,84 GHz
- 7.4
Camera
5.8
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama
- 0.0
Connectiviteit
5.9
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, NFC, USB Type-C, USB OTG
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 850, 3G UMTS 900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B25, 4G LTE B26, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n41, 5G NR n78
- 10.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.1
- Batterijcapaciteit 4.500 mAh
- 7.4
- Snel opladen 44 W
- 6.9
- Batterij-eigenschappen Snel opladen
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.21
- Prestaties & hardware
- 7.56
- Camera
- 5.79
- Connectiviteit
- 5.88
- Batterij & opladen
- 5.06
- NeoScore-rang
- #1663 / 6247
iQOO Pro 5G
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, 720p met 1920 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 1.920 fps
Sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 60 fps, 720p met 1920 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 1.920 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,8
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, HDR, Panorama
Ultragroothoekcamera achter
- Resolutie
- 13 Mpx
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 13 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Frontcamera
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 1,28 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 1,28 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Productgalerij
02

Vergelijkingen met de vivo iQOO Pro 5G
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- vivo iQOO Pro 5G vs Huawei P40
- vivo iQOO Pro 5G vs Samsung Galaxy S20 5G (Qualcomm Snapdragon 865)
- vivo iQOO Pro 5G vs Xiaomi Mi CC9 Pro
- vivo iQOO Pro 5G vs ZTE Axon 10s Pro 5G
- vivo iQOO Pro 5G vs vivo X30 Pro
- vivo iQOO Pro 5G vs vivo NEX 3 5G
- vivo iQOO Pro 5G vs vivo iQOO 3 5G
- vivo iQOO Pro 5G vs vivo X50
Prijzen Geen winkels
→