Overzicht
NeoScore
5.3
Nr. 2599 van 6229
- Ontwerp & scherm
- 5.9
- Prestaties & hardware
- 6.0
- Camera
- 3.8
- Connectiviteit
- 4.6
- Batterij & opladen
- 6.5
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera3.8
- Connectiviteit4.6
- Ontwerp & scherm5.9
- Scherm
- 6,87″IPS LCD720 × 1.592 px120 Hz
- Ontwerp
- 229 g79,2 mm169,55 mm8,69 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2Octa-Core6 GB RAM256 GB
- Batterij
- 8.000 mAh44 W
- Camera’s
- 50 Mpx · f/1,8selfie 8 Mpx · f/2,05
- Netwerk
- 5G4G
- Software
- Android 16
Meer telefoons van vivo
Alles bekijken →vivo
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 613
- Opslagtype
- UFS 3.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,2 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- RAM-type
- LPDDR4X
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Blauw
- Behuizingsdikte
- 8,69 mm
- Lichaamsbreedte
- 79,2 mm
- Lichaamslengte
- 169,55 mm
- Gewicht
- 229 g
- Weerstandseigenschappen
- IP69, IP68
- Waterdichte diepte
- 1,5 m
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 8.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Ion
- Snel opladen
- 44 W
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Snel opladen, Oplaadbaar
Scherm
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Piekhelderheid scherm
- 1.000 nits
- Schermdiagonaal
- 6,87″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.592 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 255 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 120 Hz
- Schermfuncties
- Gorilla Glass, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop
Software
- Besturingssysteem
- Android 16
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 16
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- 4G, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.1
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- Infrarood, USB Type-C, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.25
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Y600i
Ontwerp & scherm
5.9
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 120 Hz
- 9.0
- Pixeldichtheid van het scherm 255 ppi
- 3.7
- Piekhelderheid scherm 1.000 nits
- 8.0
- Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 229 g
- 3.4
- Weerstandseigenschappen IP69, IP68
- 10.0
- Behuizingsdikte 8,69 mm
- 6.6
Prestaties & hardware
6.0
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Opslagtype UFS 3.1
- 7.5
- Maximale opslagcapaciteit 256 GB
- 7.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,2 GHz
- 4.8
- RAM-type LPDDR4X
- 5.0
Camera
3.8
- Diafragma f/1,8
- 8.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 50 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus
- 0.0
Connectiviteit
4.6
- Connectiviteitsfuncties Infrarood, USB Type-C, USB 2.0
- 1.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.1
- 6.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
6.5
- Batterijcapaciteit 8.000 mAh
- 10.0
- Snel opladen 44 W
- 6.9
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Snel opladen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.86
- Prestaties & hardware
- 6.01
- Camera
- 3.83
- Connectiviteit
- 4.56
- Batterij & opladen
- 6.45
- NeoScore-rang
- #2599 / 6229
Y600i
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 50 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p-video-opname, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Diafragma
- f/1,8
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 50 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p-video-opname, 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Diafragma
- f/1,8
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking, Autofocus
Hoofdcamera aan de voorkant
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2,05
- Camerafuncties
- Naar voren gerichte LED-flitser
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2,05
Functies
- Camerafuncties
- Naar voren gerichte LED-flitser
Vergelijkingen met de vivo Y600i
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
