Overzicht
NeoScore
5.6
Nr. 2150 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 5.7
- Prestaties & hardware
- 6.4
- Camera
- 6.6
- Connectiviteit
- 5.3
- Batterij & opladen
- 4.3
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen4.3
- Connectiviteit5.3
- Ontwerp & scherm5.7
- Scherm
- 7,92″Super AMOLED2.088 × 2.250 px
- Ontwerp
- 241 g72,3 mm154,4 mm10,4 mm
- Prestaties
- Qualcomm Snapdragon 855 PlusOcta-Core12 GB RAM512 GB
- AnTuTu
- 480.830Beter dan 67% van de telefoons
- Batterij
- 4.050 mAh40 W
- Camera’s
- 108 Mpx · f/1,712 Mpx · f/220 Mpx · f/2,2selfie 108 Mpx
- Netwerk
- 5G4G3G2G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Xiaomi
Alles bekijken →Xiaomi
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm Snapdragon 855 Plus
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 640 (700 MHz)
- Opslagtype
- UFS 3.0
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,96 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 512 GB
- AnTuTu-score
- 480.830
- CPU-beschrijving
- Octa-core processor met 1x2.96 GHz Kryo 485-, 3x2.42 GHz Kryo 485- en 4x1.8 GHz Kryo 485-cores.
- Processortype
- Octa-Core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 12 GB
- RAM-type
- DDR4
- Uitbreidbare opslag
- Nee
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Zwart
- Behuizingsdikte
- 10,4 mm
- Lichaamsbreedte
- 72,3 mm
- Lichaamslengte
- 154,4 mm
- Gewicht
- 241 g
- Bruikbaar oppervlak
- 180,8 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Keramiek, Titanium
- Weerstandseigenschappen
- Waterbestendig
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.050 mAh
- Batterijtype
- Li-Polymer
- Snel opladen
- 40 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 2088:2250
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 7,92″
- Horizontale schermresolutie
- 2.088 px
- Verticale schermresolutie
- 2.250 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 388 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass, Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Kompas, Barometer
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n41, 5G NR n78, 5G NR n79
- Mobiele technologieën
- GSM, CDMA, HSPA, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct, DLNA
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE, aptX HD
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- Virtuele nabijheidsdetectie, USB Type-C
- USB-versie
- USB Type-C
- Max. downloadsnelheid
- 2.048 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 150 Mbps
Audio
- Aantal microfoons
- 2
- Audiofuncties
- aptX HD, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.59
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Mi Mix Alpha
Ontwerp & scherm
5.7
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 388 ppi
- 8.1
- Schermfuncties Gorilla Glass, Touchscreen
- 1.0
- Gewicht 241 g
- 2.6
- Behuizingsdikte 10,4 mm
- 4.6
Prestaties & hardware
6.4
- AnTuTu-score 480.830
- 2.4
- RAM-capaciteit 12 GB
- 9.1
- Opslagtype UFS 3.0
- 7.5
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 512 GB
- 9.0
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,96 GHz
- 7.9
- RAM-type DDR4
- 5.0
Camera
6.6
- Sensorgrootte 1/1,33″
- 8.3
- Diafragma f/1,7
- 8.5
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 108 Mpx
- 8.0
- Optische zoom 2 x
- 5.0
- Camerafuncties Laser-autofocus, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
5.3
- Connectiviteitsfuncties Virtuele nabijheidsdetectie, USB Type-C
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B2, 3G UMTS B1, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B34, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n41, 5G NR n78, 5G NR n79
- 9.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- 7.5
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
4.3
- Batterijcapaciteit 4.050 mAh
- 6.1
- Snel opladen 40 W
- 6.5
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.66
- Prestaties & hardware
- 6.4
- Camera
- 6.64
- Connectiviteit
- 5.3
- Batterij & opladen
- 4.27
- NeoScore-rang
- #2150 / 6247
Mi Mix Alpha
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 108 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/1,33″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 6K bij 30 fps, 4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, 1080p bij 240 fps, 1080p bij 960 fps
Sensor
- Sensorfuncties
- Achterverlichte sensor
- Resolutie
- 108 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Sensorgrootte
- 1/1,33″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 6K bij 30 fps, 4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, 1080p bij 240 fps, 1080p bij 960 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 960 fps
Lens
- Diafragma
- f/1,7
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- Dubbele LED
- Aantal flits-leds
- 2 LED
Functies
- Camerafuncties
- Laser-autofocus, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Tijdsverloop, Scherpstellen via aanraking
Telecamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,55″
- Pixelgrootte
- 1,4 µm
- Optische zoom
- 2 x
- Diafragma
- f/2
Sensor
- Resolutie
- 12 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,55″
- Pixelgrootte
- 1,4 µm
Lens
- Optische zoom
- 2 x
- Diafragma
- f/2
Ultragroothoekcamera achter
- Resolutie
- 20 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 1 µm
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 20 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 1 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Frontcamera met de hoofdmodule
- Resolutie
- 108 Mpx
- Video-opname
- 3240p bij 30 fps, 4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, 1080p bij 240 fps, 1080p bij 960 fps
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser, HDR, Panorama
Sensor
- Resolutie
- 108 Mpx
Video
- Video-opname
- 3240p bij 30 fps, 4K bij 30 fps, 4K bij 60 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, 1080p bij 240 fps, 1080p bij 960 fps
Functies
- Camerafuncties
- Dubbele ledflitser, HDR, Panorama
Vergelijkingen met de Xiaomi Mi Mix Alpha
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Asus Zenfone 6 (ZS630KL)
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Ulefone Armor 9E
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Oppo Reno4
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs ZTE nubia Z20
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Xiaomi Redmi K30 5G Racing
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Xiaomi Mi Note 10 Lite
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Xiaomi Redmi K20 Pro Premium
- Xiaomi Mi Mix Alpha vs Xiaomi Redmi 10X 5G
Prijzen Geen winkels
→
