• Turquoise
  • Rood
  • 2 kleuren
ZTE

ZTE Blade 20

4.5 NeoScore Nr. 3658 van 6247

Gelanceerd in oktober 2019

Overzicht

NeoScore

4.5

Nr. 3658 van 6247

Ontwerp & scherm
4.7
Prestaties & hardware
3.7
Camera
4.9
Connectiviteit
4.2
Batterij & opladen
5.4

Sterke punten

  • —

Zwakke punten

  • Prestaties & hardware3.7
  • Connectiviteit4.2
  • Ontwerp & scherm4.7
Scherm
6,49″IPS LCD720 × 1.560 px
Ontwerp
190 g76,6 mm162,9 mm9 mm
Prestaties
MediaTek Helio P60Octa-Core4 GB RAM128 GB
Batterij
5.000 mAh18 W
Camera’s
16 Mpx · f/1,88 Mpx · f/2,2selfie 8 Mpx · f/2
Netwerk
4G3G2G
Software
Android 9

ZTE

Technische specificaties

Prestaties

Processormodel
MediaTek Helio P60
Productieproces
12 nm
Grafische GPU
Mali-G72 MP3
Opslagtype
eMMC 5.1
Maximale CPU-kloksnelheid
2 GHz
Maximale opslagcapaciteit
128 GB
Geekbench 6 single-core
329
Geekbench 6 multi-core
1.066
CPU-beschrijving
Octa-core processor met vier Cortex-A73-kernen en vier Cortex-A53-kernen, allemaal op 2.0 GHz
Processortype
Octa-Core
64-bits processor
Ja
RAM-capaciteit
4 GB
RAM-type
DDR4
Uitbreidbare opslag
Ja

Ontwerp

Behuizingskleuren
Turquoise, Rood
Behuizingsdikte
9 mm
Lichaamsbreedte
76,6 mm
Lichaamslengte
162,9 mm
Gewicht
190 g
Bruikbaar oppervlak
82,9 %
Lichaamsmaterialen
Glas, Kunststof
Opvouwbaar
Nee
Robuuste constructie
Nee

Batterij

Batterijcapaciteit
5.000 mAh
Batterijtype
Li-Polymer
Snel opladen
18 W
Batterij-eigenschappen
Snel opladen, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau

Scherm

Beeldverhouding
19.5:9
Schermtechnologie
IPS LCD
Schermdiagonaal
6,49″
Horizontale schermresolutie
720 px
Verticale schermresolutie
1.560 px
Pixeldichtheid van het scherm
265 ppi
Schermfuncties
IPS LCD, Touchscreen
Geïntegreerde projector
Nee

Sensoren

Plaatsing van vingerafdruksensor
Achterkant

Sensor

Sensorfuncties
Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas

Software

Besturingssysteem
Android 9
Besturingssysteemfamilie
Android
Besturingssysteemversie
9
Directe besturingssysteemupdates
Nee

Connectiviteit

SIM-configuraties
Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
Mobiele banden
2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B40, 4G LTE B41
Mobiele technologieën
GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE, 4G
Wi-Fi-normen
Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wi-Fi-functies
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth-versie
Bluetooth 5.0
Bluetooth-profielen
A2DP, LE
Navigatiesystemen
GPS, GLONASS
Connectiviteitsfuncties
3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB OTG, USB Type-C, NFC
USB-versie
USB 2.0
Max. downloadsnelheid
300 Mbps
Max. uploadsnelheid
150 Mbps

Audio

Aantal microfoons
2
Audiofuncties
A2DP, LE, Luidspreker

Technische gegevens

Modelnummers
V1050

Technische index

NeoScore

NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.

4.54 /10

Prijzen in Verenigde Staten

Geselecteerde variant

Blade 20

Ontwerp & scherm

4.7

Schermtechnologie IPS LCD
5.0
Pixeldichtheid van het scherm 265 ppi
4.0
Schermfuncties IPS LCD, Touchscreen
0.0
Gewicht 190 g
7.0
Bruikbaar oppervlak 82,9 %
7.4
Behuizingsdikte 9 mm
6.0

Prestaties & hardware

3.7

RAM-capaciteit 4 GB
3.1
Opslagtype eMMC 5.1
2.0
Productieproces 12 nm
3.7
Maximale opslagcapaciteit 128 GB
5.6
Maximale CPU-kloksnelheid 2 GHz
4.1
RAM-type DDR4
5.0

Camera

4.9

Diafragma f/1,8
8.0
Optische beeldstabilisatie Nee
2.0
Resolutie 16 Mpx
6.2
Optische zoom 0 x
0.0
Camerafuncties Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
0.0

Connectiviteit

4.2

Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, FM-radio, USB OTG, USB Type-C, NFC
2.5
Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B40, 4G LTE B41
6.5
Wi-Fi-normen Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 802.11 b/g/n
2.0
Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
5.0
Navigatiesystemen GPS, GLONASS
4.0
SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart, Dual-sim
7.5

Batterij & opladen

5.4

Batterijcapaciteit 5.000 mAh
8.9
Snel opladen 18 W
3.6
Batterij-eigenschappen Snel opladen, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau
0.0

Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.

Ontwerp & scherm
4.72
Prestaties & hardware
3.69
Camera
4.87
Connectiviteit
4.23
Batterij & opladen
5.35
NeoScore-rang
#3658 / 6247

Blade 20

Camerasysteem

Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.

1

Hoofdcamera achter

Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Video-opname
1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Optische zoom
0 x
Sensor
Resolutie
16 Mpx
Sensortype
CMOS
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
Slowmotion-video
Nee
Framesnelheid voor slow motion
30 fps
Lens
Optische zoom
0 x
Diafragma
f/1,8
Optische beeldstabilisatie
Nee
Flitser
Flitstype
LED
Aantal flits-leds
1 LED
Functies
Camerafuncties
Ledflitser, HDR, Panorama, Burstmodus, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking
2

Ultragroothoekcamera achter

Resolutie
8 Mpx
Diafragma
f/2,2
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Lens
Diafragma
f/2,2
3

frontcamera

Resolutie
8 Mpx
Video-opname
1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
Diafragma
f/2
Sensor
Resolutie
8 Mpx
Video
Video-opname
1080p bij 30 fps, 1080p-video-opname
Lens
Diafragma
f/2

Vergelijkingen met de ZTE Blade 20

Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.

Prijzen Geen winkels

→
Google

Volg NeoTeo op Google om meer van onze artikelen te zien

Toevoegen als voorkeursbron op Google