Overzicht
NeoScore
3.6
Nr. 5020 van 6241
- Ontwerp & scherm
- 5.1
- Prestaties & hardware
- 3.3
- Camera
- 1.3
- Connectiviteit
- 5.0
- Batterij & opladen
- 5.1
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Camera1.3
- Prestaties & hardware3.3
- Connectiviteit5.0
- Scherm
- 6,52″IPS LCD720 × 1.600 px90 Hz
- Ontwerp
- 194 g77,5 mm168 mm8,3 mm
- Prestaties
- Unisoc T7200Octa-Core3 GB RAM128 GB
- Batterij
- 5.000 mAh10 W
- Camera’s
- 8 Mpxselfie 5 Mpx
- Netwerk
- 4G3G2G
- Software
- Android 16
Meer telefoons van ZTE
Alles bekijken →ZTE
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Unisoc T7200
- Productieproces
- 12 nm
- Grafische GPU
- Mali-G57 MP1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,6 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- Geekbench 6 single-core
- 371
- Geekbench 6 multi-core
- 1.391
- CPU-beschrijving
- Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 en 6x1.6 GHz Cortex-A55)
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 3 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Grijs, Blauw, Oranje
- Behuizingsdikte
- 8,3 mm
- Lichaamsbreedte
- 77,5 mm
- Lichaamslengte
- 168 mm
- Gewicht
- 194 g
- Bruikbaar oppervlak
- 78,8 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 5.000 mAh
- Snel opladen
- 10 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 6,52″
- Horizontale schermresolutie
- 720 px
- Verticale schermresolutie
- 1.600 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 269 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 90 Hz
- Schermfuncties
- Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 16
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 16
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, 4G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.2
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C, USB 2.0
- USB-versie
- USB 2.0
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
3.55
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
nubia A37e
Ontwerp & scherm
5.1
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 90 Hz
- 7.0
- Pixeldichtheid van het scherm 269 ppi
- 4.1
- Schermfuncties Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 194 g
- 6.6
- Bruikbaar oppervlak 78,8 %
- 6.1
- Behuizingsdikte 8,3 mm
- 7.4
Prestaties & hardware
3.3
- RAM-capaciteit 3 GB
- 2.1
- Productieproces 12 nm
- 3.7
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.5
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,6 GHz
- 2.5
Camera
1.3
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 8 Mpx
- 3.0
- Optische zoom 0 x
- 0.0
- Camerafuncties Ledflitser, Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatig scherpstellen, Handmatige witbalans, Panorama, Scherpstellen via aanraking
- 0.0
Connectiviteit
5.0
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, USB Type-C, USB 2.0
- 1.0
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, LTE B28, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41
- 6.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.2
- 7.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo
- 6.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
5.1
- Batterijcapaciteit 5.000 mAh
- 8.9
- Snel opladen 10 W
- 2.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen, Indicator batterijniveau, Oplader inbegrepen, Oplaadbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 5.08
- Prestaties & hardware
- 3.28
- Camera
- 1.33
- Connectiviteit
- 4.95
- Batterij & opladen
- 5.12
- NeoScore-rang
- #5020 / 6241
nubia A37e
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensortype
- CMOS
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Sensortype
- CMOS
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Optische zoom
- 0 x
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatig scherpstellen, Handmatige witbalans, Panorama, Scherpstellen via aanraking
Camera aan de voorkant
- Resolutie
- 5 Mpx
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
Productgalerij
02

Vergelijkingen met de ZTE nubia A37e
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→