Dane techniczne obok siebie
vivo T4x vs vivo V60 Lite 4G
Porównanie vivo T4x i vivo V60 Lite 4G: aparat, bateria, szybkie ładowanie, ekran, wydajność i kolory obok siebie. Więcej smartfonów: vivo.
Werdykt
Twój wybór: vivo T4x, na czele w Wydajność i sprzęt, Łączność i Bateria i ładowanie. Chyba że Wzornictwo i ekran lub Aparat zdecyduje za ciebie.
| Kategoria | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Wzornictwo i ekran | 6.5 | 8.0 |
| Wydajność i sprzęt | 5.8 | 5.4 |
| Aparat | 4.4 | 5.2 |
| Łączność | 7.1 | 5.6 |
| Bateria i ładowanie | 7.1 | 6.7 |
Który jest dla ciebie?
vivo T4x, jeśli zależy ci na…
- Wynik AnTuTu
- 678 000
- wobec 410 556
- Standardy Wi-Fi
- Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E
- wobec Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g
- Typ pamięci
- UFS 3.1
- wobec UFS 2.2
- Wersja Bluetooth
- Bluetooth 5.4
- wobec Bluetooth 5.0
vivo V60 Lite 4G, jeśli zależy ci na…
- Technologia wyświetlacza
- AMOLED
- wobec IPS LCD
- Szczytowa jasność ekranu
- 1 800 nits
- wobec 1 050 nits
- Waga
- 194 g
- wobec 204 g
- Funkcje oporu
- IP65, IP68, IP69, MIL-STD-810H
- wobec IP64, MIL-STD-810H
Porównanie specyfikacji
Wydajność
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Model procesora | MediaTek Dimensity 7300 | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Proces technologiczny | 4 nm Najlepsza wartość | 6 nm |
| Karta graficzna | Mali-G615 MC2 | Qualcomm Adreno 610 |
| Typ pamięci | UFS 3.1 Najlepsza wartość | UFS 2.2 |
| Maksymalne taktowanie CPU | 2,5 GHz | 2,9 GHz Najlepsza wartość |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB | 256 GB |
| Wynik AnTuTu | 678 000 Najlepsza wartość | 410 556 |
| Geekbench 6 jeden rdzeń | 1 031 Najlepsza wartość | 473 |
| Geekbench 6 wiele rdzeni | 2 827 Najlepsza wartość | 1 510 |
| Opis procesora | Ośmiordzeniowa CPU z 4 Cortex-A78 2.5 GHz i 4 Cortex-A55 2.0 GHz | Ośmiordzeniowy procesor z czterema rdzeniami Cortex-A73 i czterema rdzeniami Cortex-A53 |
| Typ procesora | Ośmiordzeniowy | Ośmiordzeniowy |
| Procesor 64-bitowy | Tak | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 8 GB | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X | LPDDR4X |
| Wersja AnTuTu | v10 | v10 |
Design
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Kolory obudowy | Fioletowy, Niebieski | Czarny, Niebieski |
| Grubość obudowy | 8,1 mm | 7,6 mm Najlepsza wartość |
| Szerokość ciała | 76,3 mm | 76,3 mm |
| Wysokość ciała | 165,7 mm | 163,8 mm |
| Waga | 204 g | 194 g Najlepsza wartość |
| Powierzchnia użytkowa | 86 % | 88,7 % Najlepsza wartość |
| Materiały korpusu | Szkło, Tworzywo sztuczne, Poliwęglan | Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje oporu | IP64, MIL-STD-810H | IP65, IP68, IP69, MIL-STD-810H Najlepsza wartość |
Bateria
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Pojemność baterii | 6 500 mAh | 6 500 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion | Si-Carbon Li-Ion Najlepsza wartość |
| Szybka moc ładowania | 44 W | 90 W Najlepsza wartość |
| Funkcje baterii | Szybkie ładowanie, Odwrotne ładowanie, Nieusuwalne, Wskaźnik poziomu baterii, Ładowarka w zestawie, Możliwość ładowania Najlepsza wartość | Szybkie ładowanie, Ładowanie z obejściem, Nieusuwalne, Możliwość ładowania, Wskaźnik poziomu baterii, Ładowarka w zestawie |
Wyświetlacz
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Proporcje ekranu | 20:9 | 20:9 |
| Technologia wyświetlacza | IPS LCD | AMOLED Najlepsza wartość |
| Szczytowa jasność ekranu | 1 050 nits | 1 800 nits Najlepsza wartość |
| Przekątna ekranu | 6,72″ | 6,77″ Najlepsza wartość |
| Pozioma rozdzielczość ekranu | 1 080 px | 1 080 px |
| Pionowa rozdzielczość ekranu | 2 408 px Najlepsza wartość | 2 392 px |
| Gęstość pikseli ekranu | 393 ppi Najlepsza wartość | 388 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz | 120 Hz |
| Funkcje wyświetlacza | Otwór w ekranie, Certyfikat SGS, DCI-P3, Odporny na zarysowania, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Bezszkieletowy, IPS LCD | Notch w kształcie kropli, Certyfikat ochrony wzroku TÜV Rheinland, DCI-P3, Zakrzywione szkło, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Bezszkieletowy |
Czujniki
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Umiejscowienie czujnika linii papilarnych | Bok | Pod wyświetlaczem |
Sensor
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Funkcje czujnika | Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Czujnik światła, Układ chłodzenia | Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Czujnik światła |
Oprogramowanie
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| System operacyjny | Android 15 | Android 15 |
| Rodzina systemu operacyjnego | Android | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 15 | 15 |
| Aktualizacje systemu operacyjnego | 3 lata | — |
| Usługi Google | Tak | Tak |
Łączność
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Konfiguracje SIM | Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania | Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania, Dual SIM |
| Pasma komórkowe | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B21, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n8, 5G NR n28b, 5G NR n40, 5G NR n77, 5G NR n78 | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B1, 3G UMTS B2, 3G UMTS B5, 3G UMTS B8, 3G UMTS B9, 3G UMTS B21, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41 |
| Technologie komórkowe | GSM, HSPA, UMTS, LTE, 5G Najlepsza wartość | GSM, HSPA, LTE |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 802.11a/b/g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E Najlepsza wartość | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g |
| Funkcje Wi-Fi | Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO | Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth 5.4 Najlepsza wartość | Bluetooth 5.0 |
| Profile Bluetooth | A2DP, LE | A2DP, LE, EDR |
| Systemy nawigacji | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Funkcje łączności | Podczerwony, Ładowanie USB, USB Type-C, Pamięć masowa USB, USB OTG, Synchronizacja komputera, DLNA, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE, USB 2.0 | NFC, USB Type-C, USB 2.0, USB OTG, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, USB Host 2.0, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE, Gniazdo audio 3,5 mm |
| Wersja USB | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Maks. prędkość pobierania | 3 270 Mbps Najlepsza wartość | 390 Mbps |
| Maks. prędkość wysyłania | 3 270 Mbps Najlepsza wartość | 150 Mbps |
Audio
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Funkcje audio | Głośniki stereo, A2DP, LE | Głośniki stereo, A2DP, LE, EDR |
Dane techniczne
| Specyfikacja | T4x | V60 Lite 4G |
|---|---|---|
| Numery modeli | V2437 | V2530, V2549, V2441U |