Overzicht
NeoScore
2.6
Nr. 5853 van 6246
- Ontwerp & scherm
- 4.7
- Prestaties & hardware
- 1.4
- Camera
- 2.8
- Connectiviteit
- 2.9
- Batterij & opladen
- 2.2
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Prestaties & hardware1.4
- Batterij & opladen2.2
- Camera2.8
- Scherm
- 5,45″IPS LCD480 × 960 px60 Hz
- Ontwerp
- 152 g71,9 mm148,6 mm8,3 mm
- Prestaties
- MediaTek MT6739Quad-core1 GB RAM16 GB
- Batterij
- 3.000 mAh
- Camera’s
- 8 Mpx · f/2selfie 5 Mpx · f/2,2
- Netwerk
- 4G
- Software
- Android 9
Meer telefoons van LG
Alles bekijken →LG
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- MediaTek MT6739
- Productieproces
- 28 nm
- Grafische GPU
- PowerVR GE8100
- Opslagtype
- eMMC 5.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 1,5 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 16 GB
- Geekbench 6 single-core
- 456
- Geekbench 6 multi-core
- 1.499
- CPU-beschrijving
- Quad-core Cortex-A53 op 1.5 GHz
- Processortype
- Quad-core
- 64-bits processor
- Ja
- RAM-capaciteit
- 1 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
- Maximale geheugenkaart
- 32 GB
Ontwerp
- Behuizingsdikte
- 8,3 mm
- Lichaamsbreedte
- 71,9 mm
- Lichaamslengte
- 148,6 mm
- Gewicht
- 152 g
- Lichaamsmaterialen
- Kunststof
- Weerstandseigenschappen
- Waterbestendig
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 3.000 mAh
- Batterijtype
- Li-Ion
- Batterij-eigenschappen
- Indicator batterijniveau, Oplaadbaar, Niet verwijderbaar
- Gesprekstijd
- 17 h
- Stand-bytijd
- 600 h
Scherm
- Beeldverhouding
- 18:9
- Schermtechnologie
- IPS LCD
- Schermdiagonaal
- 5,45″
- Horizontale schermresolutie
- 480 px
- Verticale schermresolutie
- 960 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 197 ppi
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 60 Hz
- Schermfuncties
- Touchscreen
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Achterkant
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter
Software
- Besturingssysteem
- Android 9
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 9
- Directe besturingssysteemupdates
- Nee
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Dubbele nano-simkaart
- Mobiele technologieën
- LTE
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Wi-Fi-functies
- Wi-Fi-hotspot
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP
- Navigatiesystemen
- GPS, Galileo
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting
- USB-versie
- microUSB
- Max. downloadsnelheid
- 150 Mbps
- Max. uploadsnelheid
- 50 Mbps
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
2.57
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
K20
Ontwerp & scherm
4.7
- Schermtechnologie IPS LCD
- 5.0
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm 60 Hz
- 5.0
- Pixeldichtheid van het scherm 197 ppi
- 1.9
- Schermfuncties Touchscreen
- 0.0
- Gewicht 152 g
- 10.0
- Behuizingsdikte 8,3 mm
- 7.4
Prestaties & hardware
1.4
- RAM-capaciteit 1 GB
- 1.0
- Opslagtype eMMC 5.1
- 2.0
- Productieproces 28 nm
- 1.0
- Maximale opslagcapaciteit 16 GB
- 1.0
- Maximale CPU-kloksnelheid 1,5 GHz
- 2.0
Camera
2.8
- Diafragma f/2
- 7.0
- Optische beeldstabilisatie Nee
- 2.0
- Resolutie 8 Mpx
- 3.0
- Camerafuncties Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking, Autofocus
- 0.0
Connectiviteit
2.9
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting
- 0.0
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, Galileo
- 4.0
- SIM-configuraties Dubbele nano-simkaart
- 7.5
Batterij & opladen
2.2
- Batterijcapaciteit 3.000 mAh
- 3.4
- Batterij-eigenschappen Indicator batterijniveau, Oplaadbaar, Niet verwijderbaar
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 4.67
- Prestaties & hardware
- 1.39
- Camera
- 2.75
- Connectiviteit
- 2.88
- Batterij & opladen
- 2.2
- NeoScore-rang
- #5853 / 6246
K20
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterzijde
- Resolutie
- 8 Mpx
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Sensor
- Resolutie
- 8 Mpx
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Video
- Video-opname
- 1080p bij 30 fps
- Slowmotion-video
- Ja
Lens
- Diafragma
- f/2
- Optische beeldstabilisatie
- Nee
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Burstmodus, Continue autofocus, HDR, Handmatige belichting, Handmatig scherpstellen, Handmatige ISO, Handmatige witbalans, Panorama, Autofocus met fasedetectie, Scherpstellen via aanraking, Autofocus
Camera aan de voorzijde
- Resolutie
- 5 Mpx
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
- Diafragma
- f/2,2
- Flitstype
- LED
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
- Pixelgrootte
- 1,12 µm
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Flitser
- Flitstype
- LED
Camerasysteem
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter
Sensor
- Sensorfuncties
- Versnellingsmeter
Vergelijkingen met de LG K20
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
Prijzen Geen winkels
→
