Technische gegevens naast elkaar
Redmi Note 11SE vs Honor X9 5G
Vergelijking tussen Redmi Note 11SE en Honor X9 5G: camera, accu, snelladen, scherm, prestaties en kleuren, naast elkaar. Meer smartphones van Redmi en Honor.
Het oordeel
Jouw keuze: Redmi Note 11SE, voorop bij Ontwerp & scherm en Camera. Tenzij Connectiviteit de doorslag geeft.
| Categorie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Ontwerp & scherm | 7.1 | 6.5 |
| Prestaties & hardware | 4.8 | 5.1 |
| Camera | 5.0 | 3.8 |
| Connectiviteit | 4.6 | 6.3 |
| Batterij & opladen | 5.7 | 5.7 |
Welke past bij jou?
Redmi Note 11SE, als je geeft om…
- Batterijcapaciteit
- 5.000 mAh
- tegenover 4.800 mAh
- Schermtechnologie
- AMOLED
- tegenover IPS LCD
- Pixeldichtheid van het scherm
- 409 ppi
- tegenover 385 ppi
- Gewicht
- 178,8 g
- tegenover 189 g
Honor X9 5G, als je geeft om…
- Vernieuwingsfrequentie van het scherm
- 120 Hz
- tegenover 90 Hz
- Maximale opslagcapaciteit
- 256 GB
- tegenover 128 GB
- Snel opladen
- 66 W
- tegenover 33 W
- Schermdiagonaal
- 6,81″
- tegenover 6,43″
Specificaties vergelijken
Prestaties
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Processormodel | MediaTek Dimensity 700 | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Productieproces | 7 nm | 6 nm Beste waarde |
| Grafische GPU | Mali-G57 MP2 | Qualcomm Adreno 619 |
| Opslagtype | UFS 2.2 | UFS 2.2 |
| Maximale CPU-kloksnelheid | 2,2 GHz | 2,2 GHz |
| Maximale opslagcapaciteit | 128 GB | 256 GB Beste waarde |
| AnTuTu-score | — | 402.000 |
| Geekbench 6 single-core | — | 894 |
| Geekbench 6 multi-core | — | 2.044 |
| CPU-beschrijving | — | Octa-core CPU met 2x2.2 GHz Kryo 660 Gold- en 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver-kernen. |
| Processortype | Octa-Core | Octa-Core |
| 64-bits processor | Ja | Ja |
| RAM-capaciteit | 8 GB | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR4X | LPDDR4X |
| AnTuTu-versie | — | v9 |
Ontwerp
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Behuizingskleuren | — | Titanium, Zilver, Blauw, Zwart |
| Behuizingsdikte | 8,29 mm | 8,1 mm Beste waarde |
| Lichaamsbreedte | 74,5 mm | 75,8 mm |
| Lichaamslengte | 160,46 mm | 166,1 mm |
| Gewicht | 178,8 g Beste waarde | 189 g |
| Bruikbaar oppervlak | — | 89,2 % |
| Lichaamsmaterialen | — | Glas, Kunststof, Aluminiumlegering |
Batterij
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Batterijcapaciteit | 5.000 mAh Beste waarde | 4.800 mAh |
| Batterijtype | — | Li-Polymer |
| Snel opladen | 33 W | 66 W Beste waarde |
| Batterij-eigenschappen | Indicator batterijniveau, Snel opladen, Oplaadbaar | Niet verwijderbaar, Oplaadbaar, Indicator batterijniveau, Snel opladen |
Scherm
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Beeldverhouding | 20:9 | 20:9 |
| Schermtechnologie | AMOLED Beste waarde | IPS LCD |
| Piekhelderheid scherm | 1.100 nits | — |
| Schermdiagonaal | 6,43″ | 6,81″ Beste waarde |
| Horizontale schermresolutie | 1.080 px | 1.080 px |
| Verticale schermresolutie | 2.400 px Beste waarde | 2.388 px |
| Pixeldichtheid van het scherm | 409 ppi Beste waarde | 385 ppi |
| Vernieuwingsfrequentie van het scherm | 90 Hz | 120 Hz Beste waarde |
| Aanraakbemonsteringsfrequentie | 180 Hz | 240 Hz Beste waarde |
| Contrastverhouding van het scherm | 4.500.000 :1 | — |
| Schermfuncties | Touchscreen | IPS LCD, 120 Hz, Cameragat in het scherm, Gebogen glas, Capacitieve aanraking, Multi-touch, Frameloos, Touchscreen |
Sensoren
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Plaatsing van vingerafdruksensor | Zijkant | Zijkant |
Sensor
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Sensorfuncties | Versnellingsmeter, Kompas, Vingerafdruksensor, Gyroscoop | Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Kompas, Zwaartekrachtsensor, Lichtsensor, Virtuele nabijheidsdetectie |
Software
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11 | Android 11 |
| Besturingssysteemfamilie | Android | Android |
| Besturingssysteemversie | 11 | 11 |
| Google-services | — | Ja |
Connectiviteit
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| SIM-configuraties | Dubbele nano-simkaart | Dubbele nano-simkaart, Dubbele sim met dubbele stand-by |
| Mobiele banden | — | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28B, 4G LTE B29, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, Niet-gespecificeerde 4G LTE-banden, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n77, 5G NR n78, 5G NR-banden niet gespecificeerd |
| Mobiele technologieën | 5G, 2G | GSM, HSPA, LTE, 5G |
| Wi-Fi-normen | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-functies | Dubbele band | Dubbele band, Wi-Fi-hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 | Bluetooth 5.1 |
| Bluetooth-profielen | — | A2DP, LE |
| Navigatiesystemen | GPS, Galileo | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo Beste waarde |
| Connectiviteitsfuncties | 3,5 mm audio-aansluiting, Infrarood, NFC, FM-radio, USB Type-C | Virtuele nabijheidsdetectie, NFC, USB Type-C, USB OTG, Computersynchronisatie, OTA-synchronisatie, Internetdeling, VoLTE, USB-opladen, USB-massaopslag, USB-host 3.1 |
| USB-versie | USB Type-C | USB 2.0 |
| Max. downloadsnelheid | 2.770 Mbps Beste waarde | 2.500 Mbps |
| Max. uploadsnelheid | 1.250 Mbps | 1.500 Mbps Beste waarde |
Audio
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Aantal microfoons | 2 | — |
| Audiofuncties | Stereoluidsprekers Beste waarde | A2DP, LE, Luidspreker |
Technische gegevens
| Specificatie | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Modelnummers | — | ANY-NX1 |