Dane techniczne obok siebie
Redmi Note 11SE vs Honor X9 5G
Porównanie Redmi Note 11SE i Honor X9 5G: aparat, bateria, szybkie ładowanie, ekran, wydajność i kolory obok siebie. Więcej smartfonów: Redmi i Honor.
Werdykt
Twój wybór: Redmi Note 11SE, na czele w Wzornictwo i ekran i Aparat. Chyba że Łączność zdecyduje za ciebie.
| Kategoria | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Wzornictwo i ekran | 7.1 | 6.5 |
| Wydajność i sprzęt | 4.8 | 5.1 |
| Aparat | 5.0 | 3.8 |
| Łączność | 4.6 | 6.3 |
| Bateria i ładowanie | 5.7 | 5.7 |
Który jest dla ciebie?
Redmi Note 11SE, jeśli zależy ci na…
- Pojemność baterii
- 5 000 mAh
- wobec 4 800 mAh
- Technologia wyświetlacza
- AMOLED
- wobec IPS LCD
- Gęstość pikseli ekranu
- 409 ppi
- wobec 385 ppi
- Waga
- 178,8 g
- wobec 189 g
Honor X9 5G, jeśli zależy ci na…
- Częstotliwość odświeżania ekranu
- 120 Hz
- wobec 90 Hz
- Maksymalna pojemność pamięci
- 256 GB
- wobec 128 GB
- Szybka moc ładowania
- 66 W
- wobec 33 W
- Przekątna ekranu
- 6,81″
- wobec 6,43″
Porównanie specyfikacji
Wydajność
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Model procesora | MediaTek Dimensity 700 | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Proces technologiczny | 7 nm | 6 nm Najlepsza wartość |
| Karta graficzna | Mali-G57 MP2 | Qualcomm Adreno 619 |
| Typ pamięci | UFS 2.2 | UFS 2.2 |
| Maksymalne taktowanie CPU | 2,2 GHz | 2,2 GHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB | 256 GB Najlepsza wartość |
| Wynik AnTuTu | — | 402 000 |
| Geekbench 6 jeden rdzeń | — | 894 |
| Geekbench 6 wiele rdzeni | — | 2 044 |
| Opis procesora | — | Ośmiordzeniowy procesor z rdzeniami 2x2.2 GHz Kryo 660 Gold i 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver. |
| Typ procesora | Ośmiordzeniowy | Ośmiordzeniowy |
| Procesor 64-bitowy | Tak | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 8 GB | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X | LPDDR4X |
| Wersja AnTuTu | — | v9 |
Design
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Kolory obudowy | — | Tytanowy, Srebrny, Niebieski, Czarny |
| Grubość obudowy | 8,29 mm | 8,1 mm Najlepsza wartość |
| Szerokość ciała | 74,5 mm | 75,8 mm |
| Wysokość ciała | 160,46 mm | 166,1 mm |
| Waga | 178,8 g Najlepsza wartość | 189 g |
| Powierzchnia użytkowa | — | 89,2 % |
| Materiały korpusu | — | Szkło, Tworzywo sztuczne, Stop aluminium |
Bateria
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Pojemność baterii | 5 000 mAh Najlepsza wartość | 4 800 mAh |
| Typ baterii | — | Li-Polymer |
| Szybka moc ładowania | 33 W | 66 W Najlepsza wartość |
| Funkcje baterii | Wskaźnik poziomu baterii, Szybkie ładowanie, Możliwość ładowania | Nieusuwalne, Możliwość ładowania, Wskaźnik poziomu baterii, Szybkie ładowanie |
Wyświetlacz
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Proporcje ekranu | 20:9 | 20:9 |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED Najlepsza wartość | IPS LCD |
| Szczytowa jasność ekranu | 1 100 nits | — |
| Przekątna ekranu | 6,43″ | 6,81″ Najlepsza wartość |
| Pozioma rozdzielczość ekranu | 1 080 px | 1 080 px |
| Pionowa rozdzielczość ekranu | 2 400 px Najlepsza wartość | 2 388 px |
| Gęstość pikseli ekranu | 409 ppi Najlepsza wartość | 385 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz | 120 Hz Najlepsza wartość |
| Częstotliwość próbkowania dotyku | 180 Hz | 240 Hz Najlepsza wartość |
| Współczynnik kontrastu ekranu | 4 500 000 :1 | — |
| Funkcje wyświetlacza | Ekran dotykowy | IPS LCD, 120 Hz, Otwór w ekranie, Zakrzywione szkło, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Bezszkieletowy, Ekran dotykowy |
Czujniki
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Umiejscowienie czujnika linii papilarnych | Bok | Bok |
Sensor
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Funkcje czujnika | Akcelerometr, Kompas, Czujnik odcisków palców, Żyroskop | Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Kompas, Czujnik grawitacyjny, Czujnik światła, Wirtualne wykrywanie zbliżenia |
Oprogramowanie
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| System operacyjny | Android 11 | Android 11 |
| Rodzina systemu operacyjnego | Android | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 | 11 |
| Usługi Google | — | Tak |
Łączność
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Konfiguracje SIM | Dwie karty Nano-SIM | Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania |
| Pasma komórkowe | — | 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28B, 4G LTE B29, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41, Nieokreślone pasma LTE 4G, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n77, 5G NR n78, Nieokreślone pasma 5G NR |
| Technologie komórkowe | 5G, 2G | GSM, HSPA, LTE, 5G |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Funkcje Wi-Fi | Dwuzakresowy | Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth 5.1 | Bluetooth 5.1 |
| Profile Bluetooth | — | A2DP, LE |
| Systemy nawigacji | GPS, Galileo | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo Najlepsza wartość |
| Funkcje łączności | Gniazdo audio 3,5 mm, Podczerwony, NFC, Radia FM, USB Type-C | Wirtualne wykrywanie zbliżenia, NFC, USB Type-C, USB OTG, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, Host USB 3.1 |
| Wersja USB | USB Type-C | USB 2.0 |
| Maks. prędkość pobierania | 2 770 Mbps Najlepsza wartość | 2 500 Mbps |
| Maks. prędkość wysyłania | 1 250 Mbps | 1 500 Mbps Najlepsza wartość |
Audio
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Liczba mikrofonów | 2 | — |
| Funkcje audio | Głośniki stereo Najlepsza wartość | A2DP, LE, Głośnik |
Dane techniczne
| Specyfikacja | Note 11SE | X9 5G |
|---|---|---|
| Numery modeli | — | ANY-NX1 |