Dane techniczne obok siebie

Tecno Pova 4 vs Realme 9 5G

Porównanie Tecno Pova 4 i Realme 9 5G: aparat, bateria, szybkie ładowanie, ekran, wydajność i kolory obok siebie. Więcej smartfonów: Tecno i Realme.

Werdykt

Żaden nie odskakuje: każdy w czymś wygrywa.

Kategoria
Kategoria Pova 4 9 5G
Wzornictwo i ekran 5.0 6.2
Wydajność i sprzęt 5.3 4.1
Aparat 3.8 3.7
Łączność 5.3 6.3
Bateria i ładowanie 5.9 5.4

Który jest dla ciebie?

Tecno Pova 4, jeśli zależy ci na…

Pojemność baterii
6 000 mAh
wobec 5 000 mAh
Wersja Bluetooth
Bluetooth 5.2
wobec Bluetooth 5.1
Maksymalna pojemność pamięci
256 GB
wobec 128 GB
Przekątna ekranu
6,82″
wobec 6,6″

Realme 9 5G, jeśli zależy ci na…

Częstotliwość odświeżania ekranu
120 Hz
wobec 90 Hz
Gęstość pikseli ekranu
400 ppi
wobec 257 ppi
Waga
191 g
wobec 214 g
Pozioma rozdzielczość ekranu
1 080 px
wobec 720 px

Porównanie specyfikacji

Wydajność

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Model procesora MediaTek Helio G99 Qualcomm Snapdragon 695
Proces technologiczny 6 nm 6 nm
Karta graficzna Mali-G57 MC2 Qualcomm Adreno 619
Typ pamięci UFS 2.2 UFS 2.2
Maksymalne taktowanie CPU 2,2 GHz 2,2 GHz
Maksymalna pojemność pamięci 256 GB Najlepsza wartość 128 GB
Wynik AnTuTu 411 900 357 950
Geekbench 6 jeden rdzeń 729 —
Geekbench 6 wiele rdzeni 1 979 —
Opis procesora Ośmiordzeniowy procesor z 2 rdzeniami Cortex-A76 o taktowaniu 2.2 GHz i 6 rdzeniami Cortex-A55 o taktowaniu 2.0 GHz Ośmiordzeniowy procesor z 2x2.2 GHz Kryo 660 Gold i 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver.
Typ procesora Ośmiordzeniowy Ośmiordzeniowy
Procesor 64-bitowy Tak Tak
Pojemność pamięci RAM 8 GB 8 GB
Typ pamięci RAM LPDDR4X LPDDR4X
Możliwość rozbudowy pamięci masowej Tak Tak
Wersja AnTuTu v10 v9

Design

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Kolory obudowy Niebieski, Szary, Pomarańczowy Czarny, Biały
Grubość obudowy 8,7 mm 8,5 mm Najlepsza wartość
Szerokość ciała 77,5 mm 75,6 mm
Wysokość ciała 170,6 mm 164,3 mm
Waga 214 g 191 g Najlepsza wartość
Powierzchnia użytkowa 84,9 % Najlepsza wartość 84,4 %
Materiały korpusu Szkło, Tworzywo sztuczne Tworzywo sztuczne

Bateria

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Pojemność baterii 6 000 mAh Najlepsza wartość 5 000 mAh
Typ baterii Li-Polymer Li-Polymer
Szybka moc ładowania 18 W 18 W
Funkcje baterii Szybkie ładowanie, Nieusuwalne, Wskaźnik poziomu baterii, Możliwość ładowania Szybkie ładowanie, Nieusuwalne, Możliwość ładowania, Wskaźnik poziomu baterii

Wyświetlacz

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Proporcje ekranu 20:9 20:9
Technologia wyświetlacza IPS LCD IPS LCD
Szczytowa jasność ekranu — 600 nits
Przekątna ekranu 6,82″ Najlepsza wartość 6,6″
Pozioma rozdzielczość ekranu 720 px 1 080 px Najlepsza wartość
Pionowa rozdzielczość ekranu 1 600 px 2 412 px Najlepsza wartość
Gęstość pikseli ekranu 257 ppi 400 ppi Najlepsza wartość
Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz 120 Hz Najlepsza wartość
Częstotliwość próbkowania dotyku — 240 Hz
Współczynnik kontrastu ekranu — 1 500 :1
Funkcje wyświetlacza Otwór w ekranie, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Ekran dotykowy, 90 Hz, Zawsze włączony wyświetlacz Otwór w ekranie, Odporny na zarysowania, Zakrzywione szkło, Dotyk pojemnościowy, Wielodotykowy, Bezszkieletowy

Czujniki

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Umiejscowienie czujnika linii papilarnych Bok Bok

Sensor

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Funkcje czujnika Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Czujnik światła, Układ chłodzenia Czujnik odcisków palców, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Kompas, Czujnik światła

Oprogramowanie

Specyfikacja Pova 4 9 5G
System operacyjny Android 12 Android 12
Rodzina systemu operacyjnego Android Android
Wersja systemu operacyjnego 12 12
Usługi Google Tak Tak

Łączność

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Konfiguracje SIM Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania Dwie karty Nano-SIM, Dual SIM z podwójnym trybem czuwania, Dual SIM
Pasma komórkowe 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B3, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B20, 4G LTE B38, 4G LTE B40, 4G LTE B41 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS 800, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1700 AWS, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B1, 4G LTE B2, 4G LTE B3, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B7, 4G LTE B8, 4G LTE B12, 4G LTE B13, 4G LTE B17, 4G LTE B18, 4G LTE B19, 4G LTE B20, 4G LTE B26, 4G LTE B28A, 4G LTE B28B, 4G LTE B38, 4G LTE B39, 4G LTE B40, 4G LTE B41, 4G LTE B66, 5G NR n1, 5G NR n3, 5G NR n5, 5G NR n7, 5G NR n8, 5G NR n20, 5G NR n28a, 5G NR n28b, 5G NR n38, 5G NR n40, 5G NR n41, 5G NR n66, 5G NR n77, 5G NR n78
Technologie komórkowe GSM, HSPA, UMTS, LTE, 4G GSM, HSPA, UMTS, LTE, 5G Najlepsza wartość
Standardy Wi-Fi Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 802.11a/b/g
Funkcje Wi-Fi Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display Dwuzakresowy, Hotspot Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, MIMO
Wersja Bluetooth Bluetooth 5.2 Najlepsza wartość Bluetooth 5.1
Profile Bluetooth A2DP, LE A2DP, LE, aptX HD
Systemy nawigacji GPS, A-GPS, Galileo GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo Najlepsza wartość
Funkcje łączności Gniazdo audio 3,5 mm, NFC, Radia FM, USB Type-C, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, USB OTG, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu Gniazdo audio 3,5 mm, Ładowanie USB, Pamięć masowa USB, USB OTG, USB Type-C, NFC, Synchronizacja komputera, Synchronizacja OTA, Udostępnianie Internetu, VoLTE
Wersja USB USB 2.0 USB 2.0
Maks. prędkość pobierania 650 Mbps 2 770 Mbps Najlepsza wartość
Maks. prędkość wysyłania 150 Mbps —

Audio

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Funkcje audio Głośniki stereo, Mikrofon z redukcją szumów, A2DP, LE Najlepsza wartość A2DP, LE, aptX HD, Dźwięk Hi-Res, Głośnik

Dane techniczne

Specyfikacja Pova 4 9 5G
Numery modeli LG7n RMX3474
Google

Obserwuj NeoTeo w Google, aby zobaczyć więcej naszych artykułów

Dodaj jako preferowane źródło w Google