Overzicht
NeoScore
5.4
Nr. 2361 van 6247
- Ontwerp & scherm
- 6.9
- Prestaties & hardware
- 5.3
- Camera
- 5.6
- Connectiviteit
- 5.2
- Batterij & opladen
- 4.5
Sterke punten
- —
Zwakke punten
- Batterij & opladen4.5
- Connectiviteit5.2
- Prestaties & hardware5.3
- Scherm
- 6,5″Super AMOLED1.080 × 2.400 px
- Ontwerp
- 188,8 g73,4 mm158,8 mm8,6 mm
- Prestaties
- Qualcomm SM7250 Snapdragon 765 5GOcta-Core6 GB RAM128 GB
- Batterij
- 4.500 mAh15 W
- Camera’s
- 48 Mpx · f/212 Mpx · f/2,25 Mpxselfie 32 Mpx · f/2,2
- Netwerk
- 5G4G3G2G
- Software
- Android 10
Meer telefoons van Samsung
Alles bekijken →Samsung
Technische specificaties
Prestaties
- Processormodel
- Qualcomm SM7250 Snapdragon 765 5G
- Productieproces
- 7 nm
- Grafische GPU
- Qualcomm Adreno 620
- Opslagtype
- UFS 2.1
- Maximale CPU-kloksnelheid
- 2,4 GHz
- Maximale opslagcapaciteit
- 128 GB
- CPU-beschrijving
- Octa-core CPU met 1x2.4 GHz Kryo 475 Prime, 1x2.2 GHz Kryo 475 Gold en 6x1.8 GHz Kryo 475 Silver
- Processortype
- Octa-Core
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- Uitbreidbare opslag
- Ja
Ontwerp
- Behuizingskleuren
- Blauw
- Behuizingsdikte
- 8,6 mm
- Lichaamsbreedte
- 73,4 mm
- Lichaamslengte
- 158,8 mm
- Gewicht
- 188,8 g
- Bruikbaar oppervlak
- 87,5 %
- Lichaamsmaterialen
- Glas, Kunststof, Aluminiumlegering
- Opvouwbaar
- Nee
- Robuuste constructie
- Nee
Batterij
- Batterijcapaciteit
- 4.500 mAh
- Batterijtype
- Li-Po
- Snel opladen
- 15 W
- Batterij-eigenschappen
- Snel opladen
Scherm
- Beeldverhouding
- 20:9
- Schermtechnologie
- Super AMOLED
- Schermdiagonaal
- 6,5″
- Horizontale schermresolutie
- 1.080 px
- Verticale schermresolutie
- 2.400 px
- Pixeldichtheid van het scherm
- 405 ppi
- Schermfuncties
- Gorilla Glass 3, AMOLED
- Geïntegreerde projector
- Nee
Sensoren
- Plaatsing van vingerafdruksensor
- Onder het scherm
Sensor
- Sensorfuncties
- Vingerafdruksensor, Versnellingsmeter, Gyroscoop, Nabijheidssensor, Kompas
Software
- Besturingssysteem
- Android 10
- Besturingssysteemfamilie
- Android
- Besturingssysteemversie
- 10
Connectiviteit
- SIM-configuraties
- Eén nano-simkaart
- Mobiele banden
- 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B2, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B13, 4G LTE B66, 5G NR n260, 5G NR n261
- Mobiele technologieën
- GSM, HSPA, LTE, 5G
- Wi-Fi-normen
- Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- Wi-Fi-functies
- Dubbele band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth-versie
- Bluetooth 5.0
- Bluetooth-profielen
- A2DP, LE
- Navigatiesystemen
- GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- Connectiviteitsfuncties
- 3,5 mm audio-aansluiting, ANT+, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB OTG
- USB-versie
- USB 2.0
- SAR (EU) hoofd
- 0,59 W/kg
- SAR (EU) lichaam
- 1,32 W/kg
Audio
- Audiofuncties
- A2DP, LE, Luidspreker
Technische gegevens
- Modelnummers
- SM-A516V
Technische index
NeoScore
NeoScore is de technische index van NeoTeo: hij weegt de geverifieerde specificaties van elke telefoon en vergelijkt ze met die van de telefoons uit dezelfde periode.
5.44
/10
Prijzen in Verenigde Staten
Geselecteerde variant
Galaxy A51 5G UW
Ontwerp & scherm
6.9
- Schermtechnologie Super AMOLED
- 8.7
- Pixeldichtheid van het scherm 405 ppi
- 8.6
- Schermfuncties Gorilla Glass 3, AMOLED
- 0.0
- Gewicht 188,8 g
- 7.1
- Bruikbaar oppervlak 87,5 %
- 8.7
- Behuizingsdikte 8,6 mm
- 6.8
Prestaties & hardware
5.3
- RAM-capaciteit 6 GB
- 5.1
- Opslagtype UFS 2.1
- 4.5
- Productieproces 7 nm
- 6.0
- Maximale opslagcapaciteit 128 GB
- 5.6
- Maximale CPU-kloksnelheid 2,4 GHz
- 5.7
Camera
5.6
- Sensorgrootte 1/2″
- 5.0
- Diafragma f/2
- 7.0
- Resolutie 48 Mpx
- 8.0
- Camerafuncties Ledflitser, Panorama, HDR
- 0.0
Connectiviteit
5.2
- Connectiviteitsfuncties 3,5 mm audio-aansluiting, ANT+, NFC, FM-radio, USB Type-C, USB OTG
- 2.5
- Mobiele banden 2G GSM 850, 2G GSM 900, 2G GSM 1800, 2G GSM 1900, 3G UMTS B850, 3G UMTS B900, 3G UMTS 1900, 3G UMTS 2100, 4G LTE B2, 4G LTE B4, 4G LTE B5, 4G LTE B13, 4G LTE B66, 5G NR n260, 5G NR n261
- 8.5
- Wi-Fi-normen Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
- 5.0
- Bluetooth-versie Bluetooth 5.0
- 5.0
- Navigatiesystemen GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
- 7.5
- SIM-configuraties Eén nano-simkaart
- 4.0
Batterij & opladen
4.5
- Batterijcapaciteit 4.500 mAh
- 7.4
- Snel opladen 15 W
- 3.0
- Batterij-eigenschappen Snel opladen
- 0.0
Tik op een punt in de grafiek om te zien waaruit het bestaat.
- Ontwerp & scherm
- 6.89
- Prestaties & hardware
- 5.33
- Camera
- 5.58
- Connectiviteit
- 5.23
- Batterij & opladen
- 4.46
- NeoScore-rang
- #2361 / 6247
Galaxy A51 5G UW
Camerasysteem
Elke fysieke cameramodule staat apart vermeld met sensor-, lens- en opnamegegevens.
Hoofdcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, Gyro-EIS
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 120 fps
Sensor
- Resolutie
- 48 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps, 1080p bij 120 fps, Gyro-EIS
- Slowmotion-video
- Ja
- Framesnelheid voor slow motion
- 120 fps
Lens
- Diafragma
- f/2
Flitser
- Flitstype
- LED
- Aantal flits-leds
- 1 LED
Functies
- Camerafuncties
- Ledflitser, Panorama, HDR
Ultragroothoekcamera aan de achterkant
- Resolutie
- 12 Mpx
- Diafragma
- f/2,2
Sensor
- Resolutie
- 12 Mpx
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Macrocamera aan de achterkant
- Resolutie
- 5 Mpx
Sensor
- Resolutie
- 5 Mpx
Frontcamera
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
- Diafragma
- f/2,2
- Camerafuncties
- HDR
Sensor
- Resolutie
- 32 Mpx
- Sensorgrootte
- 1/2,8″
- Pixelgrootte
- 0,8 µm
Video
- Video-opname
- 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps
Lens
- Diafragma
- f/2,2
Functies
- Camerafuncties
- HDR
Vergelijkingen met de Samsung Galaxy A51 5G UW
Hoe hij het doet tegenover andere modellen van hetzelfde merk, specificatie voor specificatie.
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs vivo Z5
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs LG G8X ThinQ
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs Realme Narzo 30 Pro 5G
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs ZTE S30 SE
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs Samsung Galaxy M51
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs Samsung Galaxy A71 5G
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs Samsung Galaxy Wide5
- Samsung Galaxy A51 5G UW vs Samsung Galaxy A71 5G UW
Prijzen Geen winkels
→
